Rating 4.0 / 5
⏳ Withdrawal timedo 1 dňa
🎁 Welcome bonusEUR100
🏆 Bet365 Slovensko Play Here!

Bet365 Slovensko

+Náklady kedykoľvek počas dňa
+Jedna z najlepších stávkových kancelárií
+Veľmi obľúbené kasínové hry
Nie je k dispozícii v niektorých krajinách
+
Náklady kedykoľvek počas dňa
+
Jedna z najlepších stávkových kancelárií
+
Veľmi obľúbené kasínové hry
Nie je k dispozícii v niektorých krajinách

Bet365 Slovensko

Bet365 Slovensko

Bet365 je momentálne označovaná za jednoznačného lídra medzi všetkými stávkovými spoločnosťami, ktoré ponúkajú svoje služby na internete. Bet365 bola založená v roku 2000 a celú svoju históriu mnoho miliónov hráčov z celého sveta využilo jeho služby. Musíme uznať, že v tejto stávkovej kancelárii je z čoho vyberať. Bet365 má s úplnou istotou najširšiu ponuku športových stávok. Neexistuje na svete futbalový turnaj, ktorý by neponúkal tento bookmaker a aj to je jeden z dôvodov, prečo jeho služby využívajú ako hráči skúsení, tak aj nováčikovia.

Jednou z hlavných funkcií, zásluhou ktorej Bet365 má navrch od svojich konkurentov, je dokonale prehľadný panel s bohatou vrátane live stávok. Nijaká druhá stávková spoločnosť neponúka také množstvo stávok na každú športovú udalosť.

Ako získať prístup k Bet365 na Slovensku

Spoločnosť si dokázala vybudovať v komunite hráčov naozaj dobré meno a silné postavenie, a tak je vhodné si detailne predstaviť, čo konkrétne na ich webe môžete vyhľadať. Registrácia prebieha úplne bez problémov no musíme sa pripraviť na to, že neskôr budem kancelária vyžadovať zaslanie kópie vašich identifikačných dokladov pre potvrdenie osobných údajov a vašej adresy bydliska. Najbežnejšie má Bet365 túto požiadavku v momente, keď žiadate o svoj prvý výber peňazí na účet. Ale nie je dôvod k stresu, celý proces je väčšinou spracovaný do 48 hodín.

Bet365 kladie veľký dôraz na zabezpečenie údajov svojich klientov. V ratingu SBR získal Bet365 ohodnotenie A+ čo zaručuje najvyššiu kvalitu služieb a istotu pre klientov, takže peňažné prostriedky prevedené do stávkovej kancelárie sú úplne bezpečné. Stojí za to spomenúť, že Bet365 na veľa športových udalostí sú vypísané tie najlepšie kurzy. Mnohokrát sú vyššie ako u iných stávkových spoločností. Je to poznať hlavne na webových stránkach, ktoré majú v ponuke tzv.

surebety. Ešte nedávno jediným nedostatkom v športových stávkach Bet365 bola slabá ponuka takzvaných asiatických stávok. Avšak už je tomu nejaký čas, kedy aj tento nedostatok vo svojej ponuke Bet365 dokonale naplnil. Nikde nenájdeme toľko stávok na handicapy ako v ponuke Bet365.

Ak ste sa ešte nezaregistrovali na Bet365, môžete to urobiť pomocou ktoréhokoľvek z alternatívnych odkazov. Keďže sa jedná o presný klon pôvodného (tiež známeho ako „upstream“) webu, proces je úplne rovnaký, ako keby ste to robili tam. Ak Bet365 neprijíma zákazníkov z vašej krajiny, jednoducho ho nebudete môcť používať. Existuje pomerne dlhý zoznam krajín, na ktoré sa to vzťahuje. Sú známe ako „obmedzené krajiny“. Na zozname krajín, z ktorých sú zákazníci akceptovaní, sa nachádza aj Slovensko.

bet365 Slovensku

Alternatívny odkaz na Bet365: čo to je?

V ideálnom svete by všetky webové stránky na internete boli dostupné z akéhokoľvek miesta. Internetové smerovače (zariadenia poskytujúce konektivitu a prístup) však môžu byť nakonfigurované tak, aby blokoval konkrétne weby jeho vlastník/správca. V prípade krajiny sa teda môžu rozhodnúť, či nechcú povoliť prístup na konkrétnu stránku. Aj keď sa virtuálne súkromné siete (VPN) bežne používajú na zabezpečenie súkromia pri prehliadaní, nie je to metóda, ktorú je možné použiť na prístup k Bet365. Spoločnosť má veľmi dobrý spôsob detekcie na vyzdvihnutie sietí VPN a nie sú povolené.

Stávková spoločnosť Bet365 nie je momentálne držiteľom oprávnenia od slovenského Ministerstva financií, ktoré je jedným z povinných náležitostí pre riadne fungovanie v rámci online hazardu na slovenskom trhu, a tak hráči môžu mať  problém dostať sa štandardným spôsobom na webové stránky a niektorí sa môžu domnievať, že nie je funkčná. Dobrá správa pre slovenských prívržencov online tipovania je skutočnosť, že poznáme určité možnosti, cez ktoré je web tejto kancelárie prístupný aj počas neprítomnosti na slovenskom území.

Jednoduché použitie alternatívneho odkazu na bet365.com neporušuje žiadne zákony. Podľa mojich skúseností je Bet365 neuveriteľne dobre riadenou a organizovanou spoločnosťou, ktorá robí všetko pre to, aby dodržala príslušné zákony. Ukázalo by to veľa naivity spoločnosti poskytovať tieto zrkadlové stránky, ak by tým porušovali akékoľvek zákony. Vo väčšine prípadov sú to vládne orgány, ktoré blokujú hlavný web, pretože nechcú poskytnúť svojim občanom prístup na stránky so stávkami.

Môže sa stať, že jeden z alternatívnych odkazov začne smerovač blokovať, podobne ako tomu bolo v prípade domény bet365.com. Ak sa to stane, je veľmi pravdepodobné, že veľmi nápomocní ľudia v Bet365 jednoducho vytvoria nové zrkadlové stránky a hra na mačku a myš by sa začne odznova.

Pri používaní istých alternatív je každopádne dobré byť ostražitý. Hlavne v prípade, ak chcete otvoriť niektorý z alternatívnych odkazov, ktoré vám online Bet365 predkladá. Treba si uvedomiť, že zvlášť pri realizovaní vkladu na herný účet, poskytujete spoločnosti vaše citlivé informácie, ako sú číslo vašej platobnej karty či prihlasovacie údaje k vášmu Skrill účtu, a iné. Je preto potrebné, aby ste si boli istí tým, že stránka, na ktorú ste sa dostali, je skutočne mirror stránkou bookmakera, ktorého ste si vybrali.

Alternatívna stránka Bet365 by vám mala poskytovať presne to, čo originálna verzia webovej stránky. Bet365 je držiteľom známeho SSL certifikátu, ktorý pomocou šifrovania chráni všetky dáta, ktoré sú prenášané medzi vaším zariadením a webstránkou či serverom. Tiež vás môže ochrániť pred niektorými kybernetickými útokmi.

Prečo by ste sa mali zaregistrovať na Bet365 Slovensko

Bet365 je jedna z najväčších stávkových spoločností na svete. Ich stránky navštevuje denne neporovnateľne viac ľudí než akéhokoľvek iného bookmakera – toho by nedosiahli, ak by neponúkali jasné a férové ​​služby. Medzi najväčšie klady stávkovej kancelárie Bet365 radíme každopádne skvelé možnosti v oblasti samotných stávok, jej skvelú reputáciu na celom svete, to, ako jednoduché a pohodlné je uzatváranie stávok na web stránke a v mobilnej aplikácii a tiež kvalitne spracovanú live sekciu.

Bet365 je určite jednou z najbezpečnejších možností stávkovania, ktorá ponúka obrovský výber hier vo svojom kasíne, a veľa spôsobov platby a promptné výbery. Ďalším plusom je zákaznícky servis Bet365, ktorý je k dispozícii po celom svete pre všetkých hráčov.

Bet365 registrácia je veľmi nenáročná a postup je do veľkej miery obdobný ako u ktoréhokoľvek z relevantných konkurentov tejto stávkovej spoločnosti. Navštívte webovú stránku tohto operátora a na domovskej stránke zájdete napravo hore, kde nájdete tlačidlo s textom Registrácia. Kliknite naň a otvorí sa vám registračný formulár, ktorý musíte následne kompletne vyplniť. Údaje, ktoré tu musíte zadať, je potrebné vyplniť pravdivo a správne.

Online stávková spoločnosť si totižto vašu identitu bude overovať, a tak určite nemá zmysel zadávať falošné údaje. Je to aj ochrana pred zneužitím vašich údajov, keďže to zabraňuje inému užívateľovi, aby k registrácii využil napríklad vaše citlivé osobné údaje. Po vyplnení všetkých potrebných údajov, vám bude založený hráčsky účet v stávkovej kancelárii Bet365. Potom už iba stačí uskutočniť svoj prvý vklad peňažných prostriedkov, ktorý možno vykonať veľmi jednoducho a rýchlo, a to využitím jednej z platobných metód, ktoré vám Bet365 ponúka.

Bet365 Slovensko športové stávkovanie

 HodnotenieKomentár
Trhy so stávkami5/5Bet365 je svetoznámy, populárny a skutočne kvalitný operátor v oblasti online hazardu, zodpovedá tomu aj jeho ponuka trhov, na ktorých môžete uzatvárať stávky. Na svoje si tu prídu aj hráči, ktorí preferujú niektoré z menej populárnych stávkových trhov. Na webových stránkach určite nemôžu chýbať základné stávkové trhy, medzi ktoré patria nasledovné: 1/X/2 (najpopulárnejší); správne skóre, akumulátory
Kurzy4/5Pre mnoho športových zápasov ponúka Bet365 jedny z najlepších kurzov. Častokrát sú vyššie ako kurzy od spoločnosti 22Bet, ktorá je považovaná za poskytovateľa najlepších kurzov vôbec. Bet365 ponúka najlepšie kurzy na trhoch pred futbalom pre futbal. V závislosti na príslušnej súťaži môžu tiež poskytnúť zlé šance, ak udalosť negeneruje toľko prenosu, ale tie, ktoré poskytujú, sú konkurencieschopné, takže si môžete byť istí, že sú najlepší v tom, čo robia.
Live stávky4/5Live stávky Bet365 sú rovnako populárne a vysoko hodnotené ako ich stávky pred zápasom. Na výber majú veľa trhov, vrátane nie veľmi populárnych. Bet365 berie stávky v hre veľmi vážne a má sekciu venovanú stávkam na udalosti v hre. Nájdete tam všetky športy, ktoré majú v súčasnosti priame prenosy, a v niektorých prípadoch ich môžete dokonca sledovať prostredníctvom služby priameho prenosu.
Live stream5/5Ďalšiu ohromnú výhodou Bet365 je neuveriteľný počet živých prenosov. Ak chcete využívať službu Live Streaming, musíte byť prihlásení, mať založený aktívny účet alebo mať podanú stávku za posledných 24 hodín.
Bonusy3.5/5Pri registrácii vložte 5 EUR alebo viac na svoj účet a Bet365 Vám dá stávkový kredit za Váš kvalifikačný vklad (až do výšky 50 EUR), keď podáte kvalifikačné stávky v rovnakej hodnote a tie budú vyhodnotené. Tento vstupný bonus platí len pre nových zákazníkov stávkovej kancelárie.

 

Jedna z najlepších príležitostí je možnosť úpravy stávok, umožňujúci užívateľom pridať, odstrániť alebo zmeniť akúkoľvek prebiehajúcu stávku ako pred začiatkom hry, tak v niektorých momentoch zápasu. S touto funkciou môžete tiež zmeniť typ stávky. Bet365 má jeden z najjednoduchších a najintuitívnejších rozhraní zo všetkých stávkových kancelárií. To platí ako pre tipovanie cez desktop verziu, tak pre uzatváranie stávok prostredníctvom mobilných stránok a aplikácie. Vyhľadanie konkrétneho športu, zápasu a stávky je jednoduché, čo je skvelá informácia pre tých, ktorí chcú vsádzať akumulované stávky.

Nikto neobľubuje dlhé vyhľadávania a kombinovanie stávok, ktoré možno umiestniť na jeden tiket, čo našťastie nie je prípad bookmakera Bet365. Proste vyhľadáte si svoj trh, kliknete na stávku a tá sa skrátka pridá na váš tiket. Táto stávka vám dáva príležitosť vybrať si požadovanú kombináciu, jednoduchú stávku, kombinovanú stávku a akumulátory. Bet365 vám ukáže akumulátorové kombinácie, aj kurzy a výhry, ktoré máte šancu vyhrať. A popritom,Bbet365 ponúka bonusy a ponuky pre futbalové a tenisové akumulátory takže môžete naozaj získať veľkú výhru ak vám tipy vyjdú.

bet365 kasíno

 

Bet365 Slovensko kasíno

 HodnotenieKomentár
Hry5/5V knižnici hier sú široko zastúpené stroje rôznych smerov, medzi ktoré patria video automaty na rôzne témy, variácie rulety; populárne kartové hry; bleskové stieracie žreby a obľúbené stolové hry. Momentálne je v knižnici viac ako 2 000 výherných automatov a ich počet každým dňom rastie.
Softvér5/5Kasíno Bet365 ponúka hry ako v prehliadači, tak aj v kasínovom softvéri, ktorý je možné stiahnuť pre počítače Windows. Akonáhle sa zaregistrujete a urobíte vklad, môžete si staviť v kasíne, pokrovej herni, bingu a takisto aj v stávkovej kancelárii, čo umožňuje pohodlný všestranný stávkový zážitok. Inou alternatívou je hrať hry priamo na stránkach, čo otvára ďalšie možnosti s väčším počtom hier dostupných od mnohých ďalších dodávateľov. Všetci sú seriózni vývojári najkvalitnejších online hazardných hier na svete.
Živé kasíno4.5/5Bet365 má rozsiahlu sekciu hier so živými dealermi, ktorá vám umožňuje hrať live verzie mnohých populárnych stolových hier. Stolové hry na Bet365 sú síce skromne zastúpené, ale ponúkajú niektoré z najlepších variantov živej rulety a blackjacku vrátane Európskej rulety, Baccaratu a Blackjacku 6v1.
Bonusy3.5/5Bet365 Casino dáva všetkým novým hráčom pri registrácii v kasíne veľkorysí uvítací bonusu až do výšky 100 EUR. Pri uskutočnení Vášho kvalifikačného vkladu/prevodu zadáte kód bonusu Kasíno – Noví hráči pre požiadanie o 100% bonus.

Ďalším skvelým bonusom sú free spins, alebo roztočenia zadarmo. Stavte 50€ v hotovosti na kvalifikujúcich sa automatoch v Kasíne pre získanie 5 roztočení zadarmo. Získajte tak celkovo až 100 free spins počas každého kvalifikačného obdobia, ak splníte ďalšie podmienky pretipovania.

Okrem lákavého Slots klubu, ak hráte v kasíne viac ako raz, môžete si tiež vychutnať hráčske výhody prostredníctvom vernostnej schémy. Celkovo existujú tri úrovne systému: Bronze, predvolená úroveň, Silver a Gold. Čím viac budete hrať, tým viac bodov dosiahnete.

Bet365 kasíno pôsobí ako seriózna zbierka online kasínových hier automatov. Nachádzajú sa tu napríklad aj tituly ako Jurassic Park a Incredible Hulk. Obidve tieto hry sa radia medzi najžiadanejšie online hry medzi zanietenými hráčmi. Bet365 kasíno ponúka jednoznačne jeden z najprofesionálnejších online kasínových zážitkov na internete. Vďaka svojej pozícii jedného z najväčších podnikov v odvetví hazardných hier máte zaručenú najlepšiu škálu online kasínových hier poháňaných najlepším dostupným softvérom. Okrem poskytovania služieb v oblasti zábavy poskytuje tiež istotu v oblasti bezpečnosti a zabezpečenia vďaka šifrovaniu SSL a širokej škále bezpečných bankových možností.

Bet365 Slovensko aplikácia

Bet365 svoju hernú ponuku vrátane športových stávok a kasína, propaguje aj cez mobilnú aplikáciu pre smart zariadenia. Takže aj keď nie ste v blízkosti svojho počítača, môžete mať okamžitý prístup k vášmu hernému účtu. Mobilná verzia Bet365 je dostupná pre majiteľov zariadení, ktoré využívajú všetky dostupné operačné systémy.

Pre užívateľov zariadení s Android alebo iOS operačným systémom je vytvorená samostatná aplikácia stávkovej spoločnosti, ktorá vytvára prístup k viacerým funkciám, ako napríklad sledovanie živých prenosov v prehrávači Bet365. Bezpečnosť je skvelá vec a s Bet365 app máte možnosť využiť Touch ID na prihlásenie do svojho konta ihneď a spoľahlivo. Stačí sa uistiť, že váš mobilný prístroj má povolené Touch ID pre prihlásenie.

Bet365 Slovensko platobné metódy

Je veľmi jednoduché dostať sa k prostriedkom na svojom Bet365 účte. Prvým krokom je sa uistiť, že peniaze na účte nie sú blokované podmienkou pretočenia z dôvodu pripísaného bonusu. Ak je všetko v poriadku, navštívime sekciu pre výbery kliknutím na Služby – Pokladňa – Výplaty. Stojí za to poznamenať, že Bet365 vypláca peniaze prostredníctvom rovnakej služby, akou boli prostriedky vložené.

Ak táto cesta nie je možná, automatickou možnosťou je bankový prevod peňazí. Zoznam výplatných alternatív obsahuje debetné aj kreditné karty Visa a Mastercard, PayPal, Skrill, Neteller, Paysafecard, šeky, a každá z uvedených metód má individuálne limity pre minimálnu a maximálnu výšku výplaty a má vlastné požiadavky, ktoré sú dostupné na oficiálnej webovej stránke. Bet365 vypláca peniaze svojim klientom veľmi rýchlo – presný čas výplaty závisí od zvolenej platobnej metódy. Neteller je dosť dynamický s možnosťou časového spracovania iba 12 hodín. Ostatné elektronické peňaženky sú spracovávané do 24 hodín.

Bet365 zákaznícky servis

Zákaznícka podpora je takisto veľmi dôležitou súčasťou celkového obrazu o stávkovej kancelárii, hlavne v prípade, že potrebujete pomôcť s nejakým problémom. Bet365 vám ponúka na výber niekoľko príležitostí, ako sa viete spojiť s pracovníkmi ich zákazníckej linky. Prvým variantom je živý chat, ďalšou možnosťou je zaslanie e-mailu a poslednou je telefonická podpora s operátorom. Pracovníci zákazníckej podpory stávkovej kancelárie Bet365 sú vysoko kompetentní a ochotní, vďaka čomu bude váš problém s veľkou pravdepodobnosťou veľmi rýchlo vyriešený.

Zodpovedné hranie a stávkovanie

Bet365 chápe, že existuje veľa dôvodov, prečo chceme uzavrieť svoj hráčsky účet. Našťastie tento proces je jednoduchý a bez obštrukcií, bet365 má vloženú možnosť pre uzavretie herného konta, v sekcii venovanej zodpovednému hraniu. Navigácia do tejto sekcie je jednoduchá, proste kliknite na Služby – Zodpovedné hranie. Tlačidlo služieb je umiestnené v hornom pravom rohu Bet365 desktop verzie a v sekcii môj účet v prípade verzie mobilnej.

Akonáhle nájdete možnosť uzavrieť účet, potvrďte jej a nasledujte inštrukcia ktorá vás prevedie procesom uzavretia konta. Môžete si zvoliť uzavretie na nejakú dobu, potom sa môžete k svojmu účtu znovu prihlásiť. Alebo môžete uzavrieť účet u Bet365 definitívne. V každom prípade pozerajte sa na hranie ako na formu zábavy, nikdy ako na zdroj príjmu. Hrajte iba so sumou, ktorú si môžete dovoliť prehrať. Môžete si na vašom účte nastaviť vkladové limity pre spravovanie sumy peňazí, ktorú miniete.

FAQ

Ako môžem stávkovať v Bet365 mobile?

Stávková kancelária bet365 vám ponúka možnosť mobilnej hry pomocou aplikácie aj mobilnej verzie webovej stránky. Ak vám viac vyhovuje využívanie aplikácie vo vašom mobilnom zariadení, Bet365 ponúka aplikáciu vo verzii pre majiteľov mobilného zariadenia s operačným systémom Android aj iOS. Aplikácia je na veľmi vysokej úrovni a ponúka vám skutočne kvalitný herný zážitok. Keď si z nejakého dôvodu nechcete do svojho mobilu či tabletu inštalovať aplikáciu, Bet365 vám ponúka možnosť využiť mobilnú verziu svojej webovej stránky, ktorá poskytuje v podstate totožný zážitok zo stávkovania ako v prípade, že navštívite jej desktopovú verziu. Bet365 v súčasnosti slovenským hráčom neponúka možnosť získania žiadnych bonusov, ktoré by boli exkluzívne pre mobilnú hru.

Sú alternatívne odkazy Bet365 bezpečné?

Bet365 alternatívny odkaz funguje veľmi jednoducho. Online stávková kancelária, ktorá nezíska licenciu v danej krajine, vytvára množstvo tzv. “bet365 mirror websites“, čiže zrkadlových webových stránok, na ktorých môžete hrať rovnako ako na štandardnej webovej stránke danej stávkovej kancelárie. Alternatívne odkazy sú bezpečné, pretože ide o rovnakú stávkovú platformu akú má normálna, teda pôvodná verzia webovej stránky.

Ako môžem získať uvítací bonus bet365 zo Slovenska?

Na webových stránkach online stávkovej kancelárie môžete nájsť, tak ako aj u konkurencie zaujímavé bonusy, ktoré kancelária ponúka svojim hráčom. Tým najbežnejším a medzi hráčmi aj najpopulárnejším bonusom je bezpochyby vstupný bonus so stávkovým kreditom vo výške 50 EUR. Pre zisk tohto bonusu však samozrejme musíte splniť určité podmienky. Dostupný je iba pre nových zákazníkov, ktorí uskutočnili kvalifikačný vklad vo výške minimálne 5 EUR. Ak si budete chcieť prostriedky vybrať, budete musieť váš vklad aj získaný bonus prestávkovať. Tieto požiadavky na pretipovanie je potrebné splniť do do 30 dní od požiadania o bonus. Do tejto požiadavky sa budú započítavať iba kvalifikačné stávky vyhodnotené. Ďalej nájdete na webovej stránke bet365 ďalšie bonusy ako napríklad tenisový aku bonus, bonus na aku stávky, euro basketbal bonus, bonus na euro futbal a ďalšie.

About author
Asa Rawlings
Asa Rawlings

An online casino specialist with over 10 years of experience. My mission at betalternativelink.com is to inform users about the casinos available to all players. The online casino market is a growing industry and our main goal is to provide high quality reports created by the best analysts who are experts in online casinos.